Upiór chomikuj pdf

Upiór chomikuj pdf

“Upiór” Leonarda budzi zaufanie realizmem scenerii, wiarygodnością przedstawicieli różnych narodowości rzuconych w tryby zdarzeń silniejszych od pojedynczego człowieka.
Powieść stanowi epicką próbę namalowania wielkiego fresku obyczajowego i politycznego, fresku, dla którego trudno znaleźć odpowiednik w naszej literaturze.
Napisana została językiem wziętym jakby spoza tradycji stylistycznej polskiej literatury, kojarzącym się z amerykańską prozą z gatunku literatury faktu, językiem ostrej, męskiej narracji, wyrazistego konkretu. Akcja “Upiora” rozgrywa się w przededniu inwazji aliantów na kontynent wśród ludzi umundurowanych, w środowiskach świata parlamentarnego Wielkiej Brytanii i finansjery amerykańskiej.
Przez karty powieści przewijają się liczne postaci, których dramatyczne losy zazębiają się ze sobą i tworzą rodzaj mozaiki, ilustrowanej wątkami fabularnymi rozwijanymi równolegle, splatającymi się na końcu we wspólny węzeł.

Upiór chomikuj pdf

Upiór chomikuj pdf

Książka Upiór czytaj online została napisana przez przez Leonard Zagórski. Upiór epub ma 560 str. stron. Upiór pdf jest pozycją z kategorii kryminał, sensacja, thriller.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You might like

© 2023 BravoAda.pl - WordPress Theme by WPEnjoy