Uczenie głębokie i sztuczna inteligencja. Interaktywny przewodnik ilustrowany pdf chomikuj

Uczenie głębokie i sztuczna inteligencja. Interaktywny przewodnik ilustrowany pdf chomikuj

Uczenie maszynowe jest przyszłością naszej cywilizacji. Już dziś wywiera ogromny wpływ na nasze życie. Odmieniło kształt wielu sektorów: usług konsumenckich, inżynierii, bankowości, medycyny czy produkcji. Trudno też przewidzieć zmiany, jakie potęga sieci neuronowych przyniesie nam w nadchodzących latach. Osoby zajmujące się zawodowo uczeniem głębokim i sieciami neuronowymi mogą liczyć na ekscytujące możliwości, jednak zaawansowana matematyka i teoria stanowiące podstawę uczenia maszynowego mogą zniechęcać do prób poważnego zajęcia się tą dziedziną.

Ta książka jest nowatorskim podręcznikiem, w którym w zrozumiały, intuicyjny sposób opisano techniki sztucznej inteligencji. Została wzbogacona kolorowymi ilustracjami i zrozumiałym kodem, dzięki czemu pozwala o wiele łatwiej zagłębić się w złożoność modeli głębokiego uczenia. Trudniejsze zagadnienia matematyczne zostały ograniczone do niezbędnego minimum, przedstawiono je jednak w sposób maksymalnie przystępny. Po lekturze zrozumiesz, czym jest głębokie uczenie, dlaczego stało się tak popularne i jak się ma do innych dziedzin uczenia maszynowego. W pragmatyczny sposób opisano takie aspekty zastosowań głębokiego uczenia jak widzenie maszynowe, przetwarzanie języka naturalnego, generowanie obrazów, a nawet gra w różne gry. Prezentowane treści uzupełnia praktyczny kod i szereg wskazówek dotyczących korzystania z bibliotek Keras i TensorFlow.

W książce między innymi:

teoretyczne podstawy sztucznej inteligencji, w tym sieci neuronowe i ich trening oraz optymalizacja
sieci konwolucyjne, rekurencyjne, GAN, głębokie uczenie przez wzmacnianie
potencjał systemów głębokiego uczenia
narzędzia do tworzenia, stosowania i usprawniania modeli głębokiego uczenia
tworzenie interaktywnych aplikacji opartych na głębokim uczeniu
Uczenie głębokie: przekonaj się na własne oczy!

Uczenie głębokie i sztuczna inteligencja. Interaktywny przewodnik ilustrowany pdf chomikuj

Uczenie głębokie i sztuczna inteligencja. Interaktywny przewodnik ilustrowany pdf chomikuj

Książka Uczenie głębokie i sztuczna inteligencja. Interaktywny przewodnik ilustrowany pdf została napisana przez przez Grant Beyleveld. Uczenie głębokie i sztuczna inteligencja. Interaktywny przewodnik ilustrowany epub ma 342 str. stron. Uczenie głębokie i sztuczna inteligencja. Interaktywny przewodnik ilustrowany czytaj online jest pozycją z kategorii informatyka, matematyka.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You might like

© 2023 BravoAda.pl - WordPress Theme by WPEnjoy