Tatuaże podświadomości chomikuj pdf

Tatuaże podświadomości chomikuj pdf

Mazury to wyjątkowe miejsce. Właśnie tutaj mieszkają trzy kobiety: Teresa–bizneswoman, prowadzącą własną knajpkę w Szczytnie; Grażka, mieszkającą na odludziu, w lesie, która do niedawna prowadziła rekreację konną; i Gabrysia, która swego czasu przyjeżdżała do niej z wnukami na konie i wtedy się poznały.

Wierząca w przeznaczenie Gabrysia uważa, że ucieczka na Mazury była jej pisana. To właśnie tutaj poznała Grażkę i Teresą. Nieocenione przyjaciółki, zdaniem Gabrysi, pomogły jej uwolnić się z mroków dzieciństwa. Nie można też umniejszyć roli męża, kochającego ją Pawła. Gabi jest jednak na tyle silna, że sama stopniowo radzi sobie z „porządkowaniem wnętrza”.

Gabrysia, jak większość DDA, nadmiernie zachwyca się prozaicznymi drobiazgami. Jej przyjaciółki wiedzą, że uśmiech ma pozwolić ubarwić rzeczywistość, ale nadrobić braków z dzieciństwa, po prostu się nie da. Gabi wierzy, że napisane przez Grażkę książki z elementami z jej życia, pomogą Gabi na zawsze zamknąć tamten rozdział. Czy tak się stanie?

Książka nosi drugi tytuł: „Wyższy poziom szczęścia”, z którym czytelnik spotka się w książce. Należy nadmienić, że jest to druga książka autorki. Swobodna kontynuacja pierwszej, „Powiedz, że mnie kochasz, mamo”.

Tatuaże podświadomości chomikuj pdf

Tatuaże podświadomości chomikuj pdf

Książka Tatuaże podświadomości czytaj online została napisana przez przez Grażyna Mączkowska. Tatuaże podświadomości mobi ma 193 str. kartek. Tatuaże podświadomości chomikuj jest książką z kategorii literatura obyczajowa, romans.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You might like

© 2023 BravoAda.pl - WordPress Theme by WPEnjoy