Przestrzeń rekreacji dziecka w mieście chomikuj pdf

Przestrzeń rekreacji dziecka w mieście chomikuj pdf

Przestrzeń rekreacji dziecka w mieście przedstawia historię organizowania przestrzeni wypoczynku dla dzieci w Europie i Polsce oraz współczesne tendencje w urządzaniu osiedlowych placów zabaw i miejskich ogrodów dziecięcych. Powstała w wyniku wieloletnich badań terenowych prowadzonych pod kierunkiem autorki — architekta i profesora w Instytucie Turystyki i Rekreacji Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Chociaż intencją pracy nie była próba formułowania nowego programu zagospodarowania terenów rekreacyjnych, autorka ma nadzieję, że udało jej się zwrócić uwagę na najistotniejsze problemy, a także przypomnieć piękną tradycję, jaką możemy się chlubić w tej dziedzinie (ogrody dr. Henryka Jordana). Szczególnie dużo uwagi poświęcono bezpieczeństwu oraz właściwemu przygotowaniu terenu i urządzeń dla dzieci niepełnosprawnych oraz najnowszych w tej dziedzinie osiągnięć, ponieważ ów problem jest w Polsce wciąż zaniedbywany.

Książka skierowana jest do studentów kierunków: turystyki i rekreacji, wychowania fizycznego, pedagogicznych (nauczanie początkowe, przedszkolne), architektury, architektury krajobrazu, wzornictwa. Może być również bardzo przydatna dla samorządów terytorialnych, kuratoriów oświaty oraz administracji osiedli mieszkaniowych.

Przestrzeń rekreacji dziecka w mieście chomikuj pdf

Przestrzeń rekreacji dziecka w mieście chomikuj pdf

Książka Przestrzeń rekreacji dziecka w mieście czytaj online była napisana przez Anna Pawlikowska-Piechotka. Przestrzeń rekreacji dziecka w mieście epub ma 186 str. kartek. Przestrzeń rekreacji dziecka w mieście chomikuj jest książką z gatunku popularnonaukowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You might like

© 2023 BravoAda.pl - WordPress Theme by WPEnjoy