Lęk społeczny chomikuj pdf

Lęk społeczny chomikuj pdf

Lęk społeczny jest nieodłączną częścią naszego codziennego życia.

* Dlaczego w ogóle istnieje?
* Dlaczego niektórzy ludzie są nań bardziej podatni niż inni?

Lęk i niepewność doświadczane podczas wystąpień publicznych, przypadkowych rozmów z nieznajomymi, w kontaktach z przełożonym czy potencjalnym przyjacielem mogą mieć zupełnie banalne przyczyny, ale bez wątpienia wpływają na nasze codzienne życie.

Nowa pozycja z serii psychologii społecznej prezentuje kompletny i wiarygodny przegląd najciekawszych teorii i badań w tym zakresie. Autorzy rozważają sytuacyjne, osobowościowe i ewolucyjne uwarunkowania lęku społecznego oraz przedstawiają jego emocjonalne, poznawcze i psychologiczne aspekty.

Praktycznym uzupełnieniem pozycji są skale umożliwiające pomiar różnorodnych przejawów lęku społecznego oraz opis strategii zapobiegania i pomocy osobom cierpiącym z powodu tej nieprzyjemnej emocji.

“Mark Leary jest uznanym ekspertem, Robin M. Kowalski zaś wschodzącą gwiazdą na polu badań nad lękiem społecznym. Napisana przez nich pozycja ma doniosłe znaczenie i dostarcza wielu bezcennych informacji. Badacze, praktycy i szerokie grono zainteresowanych czytelników znajdą w tej książce rzetelną wiedzę”.
Rowland S. Miller, autor książki “Niepewność i zakłopotanie. O pokonywaniu niechcianych uczuć”

Lęk społeczny chomikuj pdf

Lęk społeczny chomikuj pdf

Książka Lęk społeczny pdf była napisana przez Robin M. Kowalski. Lęk społeczny mobi ma 224 str. kartek. Lęk społeczny chomikuj jest książką z kategorii nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You might like

© 2023 BravoAda.pl - WordPress Theme by WPEnjoy