Koń by sie uśmiał, czyli mój Peerel chomikuj pdf

Koń by sie uśmiał, czyli mój Peerel chomikuj pdf

Podstawowym przesłaniem naszej książki – składającej się z dwudziestu kilku krótkich rozdziałów (zdjęcie/zdjęcia – tekst), stanowiącej w miarę luźne migawki głównie z okresu gierkowskiego, opowiadającej w bardzo lekkiej formie o tych latach oraz o spotkaniach z ludźmi i sytuacjami – jest przeniesienie na chwilę Czytelnika do tamtego czasu. Tych z was, którzy PRL pamiętają z autopsji, do nastroju czasów lat młodych, durnych i chmurnych. Tych, co wzrastali w nowej rzeczywistości oraz na ogół znają Peerel już tylko z opowiadań czy opracowań naukowych i mają często o tamtym czasie chybione pojęcie, dostarczenie wiedzy i skłonienie do refleksji. Zaś nade wszystko ambicją książki jest sprowokowanie do uśmiechu. Choć czasem i gorzkiego…

Uwaga: książka jednocześnie cenna dla miłośników fotografii. Nie tylko zawiera siedemdziesiąt zdjęć z gatunku klasycznego reportażu czarno-białego – taki najbardziej lubię, i właśnie taki często przechodzi do historii sztuki fotograficznej. Ma również aneks dla miłośników fotografii i tych, którzy zamierzają się nią zainteresować. Jest to tekst o tym, co jest najważniejsze w fotografii reportażowej, o tym, jakie cechy powinien mieć fotograf-reporter oraz informacje czym i na czym zostały zrobione zamieszczone w książce zdjęcia.

Koń by sie uśmiał, czyli mój Peerel chomikuj pdf

Koń by sie uśmiał, czyli mój Peerel chomikuj pdf

Książka Koń by sie uśmiał, czyli mój Peerel pdf była napisana przez Włodzimierz Barchacz. Koń by sie uśmiał, czyli mój Peerel epub ma 126 str. stron. Koń by sie uśmiał, czyli mój Peerel pdf jest pozycją z gatunku biografia, autobiografia, pamiętnik.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You might like

© 2023 BravoAda.pl - WordPress Theme by WPEnjoy