Kenza pdf chomikuj

Kenza pdf chomikuj

Pewnego letniego wieczoru samochód wiozący cztery osoby – dwóch cudzoziemców, Polaka i Francuza, młodą Algierkę, przyjaciółkę Polaka imieniem Kenza oraz ich algierskiego przyjaciela, został uprowadzony przez zbrojnych islamistów. Przeżywają koszmar oczekiwania na nieuchronny i bezlitosny koniec. Mężczyźni snują naiwne plany uwolnienia się, kobieta przyjmuje z fatalizmem swój los. Kiedy jednak wszystkie próby zostają zniweczone, Kenza podejmuje ostateczną walkę w obronie przyjaciół.

Kenza to znakomita powieść debiutanta, nawiązująca do dobrych tradycji i powinności gatunku. Jest – po pierwsze – świetnie skonstruowana (jak na autora architekta przystało), od pierwszej do ostatniej strony trzyma czytelnika w napięciu. Po drugie, pełni istotne funkcje poznawcze: pokazuje pełnokrwistych ludzi (którzy kochają, nienawidzą i nade wszystko bardzo chcą żyć!) na tle wielkich zmian społecznych i politycznych.

Kenza pdf chomikuj

Kenza pdf chomikuj

Książka Kenza czytaj online została napisana przez przez Marek Wrotny. Kenza mobi ma 224 str. kartek. Kenza pdf jest pozycją z kategorii literatura piękna.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You might like

© 2023 BravoAda.pl - WordPress Theme by WPEnjoy