Decyzja chomikuj pdf

Decyzja chomikuj pdf

„Bohater swoją spowiedzią uzmysławia sobie (i czytelnikowi) jak bardzo chore jest to wysoko rozwinięte społeczeństwo zachodnie. Jak ubogie duchem. Jak bezdomne. Jak nieludzkie. Kloszardzi, którzy sypiają po bramach, w podziemiach metra i w toaletach publicznych są bezdomni fizycznie. Gromady urzędników, maklerów, dyrektorów, lekarzy i technokratów są bezdomne duchowo. Nie należą nigdzie. Nie mają czasu na zastanowienie się nad sobą, nad światem, nad tym, co jest ważne. Społeczeństwo duchowych kloszardów. Pytanie, jak długo? Jaka jest przyszłość chorego społeczeństwa, które składa się w większości z izolowanych, zestresowanych, nieszczęśliwych jednostek?

Książka Stypułkowskiego to studium udręki. Bohater cierpi na biuro fobię, klaustrofobię i melancholię. Czuje się wyczerpany, wypalony, odrętwiały. Życie w pośpiechu i stresie ma już za sobą. Dopiero teraz, w samotności i pustce, może je podsumować, Bilans jest zdecydowanie ujemny. Z niewątpliwym talentem narrator portretuje ten byt, którego sam był cząstką, a któremu teraz przygląda się z ubocza.”

Decyzja chomikuj pdf

Decyzja chomikuj pdf

Książka Decyzja chomikuj była napisana przez Jerzy Stypułkowski. Decyzja epub ma 80 str. stron. Decyzja czytaj online jest pozycją z gatunku literatura piękna.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You might like

© 2023 BravoAda.pl - WordPress Theme by WPEnjoy