Cztery zwykłe miski pdf chomikuj

Cztery zwykłe miski pdf chomikuj

“Książkę można wymyślić o wszystkim” mówi Iwona Chmielewska w pierwszych słowach swej ostatniej książki. I tak też sama czyni, bo pretekstem do jej powstania są najzwyklejsze przedmioty codziennego użytku – cztery małe miski. Naczynia są zwykłe, ale książka o nich zupełnie niezwykła. Autorka (znana i nagradzana na świecie, m.in. w Korei Pd., Japonii, Chinach, Portugalii, Polsce i Niemczech) zachwyca wyważonym połączeniem minimalistycznego tekstu z piękną w swej prostocie ilustracją. I przekazuje głęboką refleksję: o niesprawiedliwości społecznej i sile tworzenia. Książka w całości powstała w duchu recyclingu z używanych, nikomu już niepotrzebnych materiałów.

*W szóstce nagrodzonych książek w Konkursie na Najlepszą Książkę Roku Pióro Fredry*

“Pierwszoligowa literatura dla dzieci. W «Czterech zwykłych miskach» nie ma jednej przypadkowej kreski czy słowa – każdy postawiony tu znak graficzny pasuje jak guzik do pętelki. To lapidarna opowieść z głęboko humanistycznym przesłaniem o nadmiarze i braku, a przede wszystkim o potędze kreacji”.
Katarzyna Kubisiowska, “Tygodnik Powszechny”

Cztery zwykłe miski pdf chomikuj

Cztery zwykłe miski pdf chomikuj

Książka Cztery zwykłe miski pdf została napisana przez przez Iwona Chmielewska. Cztery zwykłe miski mobi ma 48 str. kartek. Cztery zwykłe miski czytaj online jest pozycją z gatunku literatura dziecięca.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You might like

© 2023 BravoAda.pl - WordPress Theme by WPEnjoy