Autoterapia. Pokonaj problemy, stres i lęki chomikuj pdf

Autoterapia. Pokonaj problemy, stres i lęki chomikuj pdf

Terapia poznawczo-behawioralna (ang. CBT) to jedna z najefektywniejszych i najpopularniejszych metod psychoterapii. Jej narzędzia pozwalają odzyskać równowagę psychiczną oraz znaleźć rozwiązanie własnych problemów.

Poradnik w przystępny sposób omawia skuteczne sposoby radzenia sobie z takimi trudnościami jak: lęk, zamartwianie się, depresja, złość, niepowodzenia, stres, niska samoocena oraz problemy w relacjach z innymi. Liczne przykłady, testy pozwolą określić swoje trudności, a konkretne ćwiczenia ułatwią samodzielną pracę nad trwałą zmianą własnych nawyków, postaw i zachowań, które zakłócają spokój wewnętrzny, a nawet codzienne funkcjonowanie. Dzięki sprawdzonym technikom opracowanym przez doświadczonego psychologa zrozumiesz, jak myślenie wpływa na emocje i działania, oraz nauczysz się pracować z własnymi przekonaniami. Dowiedz się, jak możesz sam sobie pomóc, i zacznij czerpać radość z życia już dziś!

Dlaczego poradnik trafia w Samo Sedno?
– podpowiada, jak wykorzystać wiedzę psychologiczną do podniesienia jakości swojego życia
– zawiera praktyczne i konkretne rozwiązania, jak uwolnić się od negatywnego myślenia oraz osiągnąć wewnętrzną równowagę
– wyjaśnia, czym są myśli automatyczne, przekonania kluczowe i pośredniczące, zniekształcenia poznawcze, oraz podpowiada, jak nad nimi zapanować
– odpowiada na pytania dotyczące skuteczności psychoterapii i samopomocy
– przedstawia rzetelną wiedzę na temat terapii poznawczo-behawioralnej

Magdalena Staniek – psycholog, psychoterapeutka, członkini stowarzyszenia „Intro”. Autorka książki Nieśmiałość. Zmień myślenie i odważ się być sobą z serii Samo Sedno. Prowadzi psychoterapię w nurcie CBT, treningi umiejętności społecznych oraz warsztaty rozwijające kompetencje miękkie.

Autoterapia. Pokonaj problemy, stres i lęki chomikuj pdf

Autoterapia. Pokonaj problemy, stres i lęki chomikuj pdf

Książka Autoterapia. Pokonaj problemy, stres i lęki pdf była napisana przez Magdalena Staniek. Autoterapia. Pokonaj problemy, stres i lęki mobi ma 240 str. kartek. Autoterapia. Pokonaj problemy, stres i lęki chomikuj jest książką z kategorii nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You might like

© 2023 BravoAda.pl - WordPress Theme by WPEnjoy